A rendkívüli árvízhelyzetre tekintettel kora délután ismét felajánlotta segítségét a Vám- és Pénzügyőrség a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Védelmi Bizottságnak. Ma estétől (2010.06.02.) ismét több, mint 50 vámos dolgozik majd folyamatos váltásban a kritikus szakaszokon. A Vám- és Pénzügyőrség a májusi első nagy árvíz idején elsők között ajánlotta fel segítségét a védelmi munkálatokhoz. Május 16.-ától másfél héten keresztül összesen csaknem 1000 vámos segített az árvízi védekezésben. Csakúgy, mint akkor, most is az ország számos részéből ajánlották fel segítségüket a Vám- és Pénzügyőrség dolgozói. Már ma éjszakára is Debrecenből érkeznek kollégák.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










