2026. 04. 30. csütörtök

Katalin, Kitti

1 EUR 364 HUF
1 GBP 420 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Dominóelv: elzárt marihuána adó-vevők
Eredmények: Közbiztonsági Háló Borsod-Abaúj-Zemplén megyében is!

Dominóelv: elzárt marihuána adó-vevők

Dominóelv: elzárt marihuána adó-vevők A bíróság tegnap Miskolcon előzetes letartóztatásba helyezett egy kábítószer terjesztéssel gyanúsított elkövetőt, míg társa házi őrizetben várhatja ügyének további alakulását. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Felderítő Osztálya Miskolcon május 10-én az esti órákban tartott ellenőrzése során egy parkolóban igazoltatás alá vont egy személygépjárművet és annak utasait.

A gépjármű és az utasok átvizsgálása során az egyik férfi zsebéből egy nylon tasakban lévő, kábítószernek minősülő anyag került elő. A férfi miskolci lakásában halaszthatatlan nyomozati cselekményként megtartott házkutatás során a nyomozók további kábítószereket (speed, illetve marihuána), valamint kábítószer-terjesztéshez használatos eszközök (digitális mérleg, csomagoló anyagok) foglaltak le.

A parkolóban intézkedés alá vont 21 és 26 éves férfit – bűnügyi őrizetének egyidejű elrendelése mellett – a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki kábítószerrel való visszaélés bűntett elkövetésének gyanúja miatt.

A nyomozás eddigi adatai szerint az egyik elkövető – forgalomba hozatal céljából – csak társának több százezer forint értékű „anyagot” adott el.

A kábítószerrel való visszaélés miatt egyszer már jogerősen elítélt 26 éves G.P-t tegnap a bíróság előzetes letartóztatásba helyezte, míg társa, a 21 éves Sz.F. házi őrizetben várja ügyének további alakulását.

 

B-A-Z. MRFK Kommunikációs Iroda

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

141694

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés