2026. 06. 24. szerda

Iván

1 EUR 356 HUF
1 GBP 413 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Ál-lakodalmi tyúkok
Ál-lakodalmi tyúkok

Ál-lakodalmi tyúkok

Ál-lakodalmi tyúkokA szállítási, illetve az élelmiszer egészségügyi körülményekkel kapcsolatban szinte semmi nem felelt az előírásoknak annál a magyi férfinál, aki az M3-as autópályán tegnap tehergépjárművével 398 tyúkot hozott magával – állítása szerint egy barátja négyszáz fős lakodalmára.

A minden bizonnyal értékesítési céllal szállított tyúkokat szállító jármű kialakítása alapvetően nem felelt meg az előírásoknak, de a férfi a szükséges szállítmányozási engedélyekkel sem rendelkezett – emiatt a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság közigazgatási hatósági eljárást indított a „tyúk-transzportőrrel” szemben.

Mivel a férfi a szállított baromfik származási helyét sem tudta igazolni, illetve róluk a szükséges oltási papírokkal sem rendelkezett, az élelmiszer-egészségügyi szabályokat megszegő férfival szemben egyúttal állategészségügyi hatósági eljárás is indult. Mivel az élőállatok származási helye később sem nyert igazolást ezért a tyúkokat az állat-egészségügyi szervek elgázosították.

Tekintettel arra, hogy a gépjárművet élőállat szállítására házilag alakították át, valószínűleg a férfi már nem első alkalommal szállított „lakodalomra” tyúkokat.

 

Migrációs szűrő a schengeni határokon belül

Tegnap a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a schengeni határnyitással kapcsolatos biztonsági deficit kompenzálása, valamint az illegális migráció és az ahhoz kapcsolódó jogellenes cselekmények elleni fellépés érdekében az M3-as autópálya Igrici pihenőhelyén fokozott ellenőrzést tartott.

Az akcióban a megyei rendőr-főkapitányság közrendvédelmi- és határrendészeti osztálya, a bevetési szolgálat, a közlekedésrendészeti osztály, az Emődi Autópálya alosztály, továbbá az Encsi Rendőrkapitányság közrendvédelmi- és határrendészeti osztály munkatársai vettek részt. Az akciót a rendőrség a Vám- és Pénzügyőrség, a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal területileg illetékes szerveivel együttműködve hajtotta végre.

Az érintett autópálya-szakaszon motoros rendőrök által végrehajtott szelektív kiválasztást követően hajtották végre a társhatóságok az ellenőrzést.

 

B-A-Z. MRFK Kommunikációs Iroda.

 

Ál-lakodalmi tyúkok Ál-lakodalmi tyúkok Ál-lakodalmi tyúkok Ál-lakodalmi tyúkok Ál-lakodalmi tyúkok

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés