A sikeres próbaüzemet követően szerdán, – ünnepélyes keretek között – Dr.Ódor Ferenc, a Megyei Közgyűlés elnöke adta át a közel 40 millió forint értékű röntgenberendezést. Így újabb készülékkel gazdagodott a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház műszerparkja. amely a megyei önkormányzat által lefolytatott közbeszerzési eljárás eredményeként került az intézménybe.
2026. június. 22. 23:50
Bár a vitaminokról sok szó esik, szervezetünk működése elképzelhetetlen lenne az ásványi anyagok megfelelő ellátottsága nélkül: ezek a látszólag apró …










