Az egészségügyben dolgozók esélyegyenlőségének megteremtéséért, a diszkrimináció megszüntetéséért és az ágazatot érintő finanszírozás javításáért demonstráltak péntek délután az Almási Balogh Pál Kórház dolgozói. Cser Ágnes, az EDDSZ elnöke a rendezvényen úgy fogalmazott: az idősödő kórházi dolgozók korkedvezményes nyugdíj helyett évről évre emelkedő betegszámmal találják szembe magukat. A fiatalok számára pedig a havi 70-80 ezer forintos fizetések miatt nem vonzó az egészségügyi pálya.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










