2026. 06. 27. szombat

László

1 EUR 354 HUF
1 GBP 411 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Az áldozatok házában dolgozó férfi követte el a hármasgyilkosságot Tompán
royal_magazin_PNG

Az áldozatok házában dolgozó férfi követte el a hármasgyilkosságot Tompán

Az áldozatok házában dolgozott az a 29 éves kelebiai férfi, aki a gyanú szerint elkövette a hármasgyilkosságot Tompán – közölte Polyák Zsolt őrnagy, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztályának vezetője. A férfit a tíz napig tartó helyszíni szemle bizonyítékainak elemzése után fogták el hétfőn, és azóta beismerte a bűncselekmény elkövetését – mondta a nyomozás vezetője. Polyák Zsolt a tett okairól nem beszélt, csak annyit mondott, hogy "a bűncselekmény minősítése majd csak ezután történik meg". A gyanúsítottat már a november 4-ei gyilkosság napján kihallgatták, de csak a bizonyítékok kiértékelése alapján vált egyértelművé, hogy ő az elkövető – tette hozzá a bűnügyi osztály vezetője.

 

Polyák Zsolt őrnagy beszámolt arról, hogy a nyomozás eddigi adatai szerint a házban udvarosként dolgozó munkás először a 62 éves asszonyt ölte meg, majd végzett a lakásban tartózkodó, mozgásában korlátozott 65 éves férfivel. Ezután a család gépkocsiját egy bozótos, erdős területen elrejtette, és megpróbálta a gyilkosság nyomait eltüntetni. A házaspár 41 éves lánya e közben érkezett haza. A gyilkos egy melléképületbe csalta a nőt, majd hasonló módon végzett vele is, mint másik két áldozatával. Mindhárman a fejükre mért ütésektől haltak meg, de az eszközről egyelőre, a nyomozás érdekeire tekintettel, a rendőrség nem ad információt.

A hármasgyilkosság felderítésére a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság, a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság és a Kelebiai Határrendészeti Kirendeltség dolgozóiból nyomozócsoport alakult. A több tucat tagból álló csoport váltásban, folyamatosan dolgozott, és több mint száz tanút hallgatott meg.

November 4-én délután talált rá Tompa külterületén, a zöldhatárhoz közeli, egykor lovastanya céljára épített kétszintes házban lánya a holtan fekvő 65 éves édesapjára. A kiérkező háziorvos az elhunyton bántalmazás nyomait találta, ezért értesítette a rendőrséget. A rendőrök az ingatlan egyik melléképületében, egy személygépkocsi csomagtartójában találtak rá az elhunyt férfi 62 éves feleségének és másik, 41 éves lányának a holttestére, akin szintén bántalmazás nyomait találták.

 

(MTI)

 

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Budapest, ahogy a festők látták
Megjelent a főváros 150 évét bemutató monumentális művészeti album A könyv megjelenését kiállítás is kíséri a Kieselbach Galériában, amely 550 műal…

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés