Holnap Valter napja lesz.
Sport
Dupla győzelemmel tért vissza Tim Gábor, vezeti a bajnokságot PDF Nyomtat Email
2020 július 14., kedd 20:18

A 2016-os Skoda Octavia Cup bajnoki cím után Tim Gábor számára bezárultak az ajtók a pályaversenyzés világában. Az elmúlt három-négy évben a Rally3 és Rally2 versenyein indult, de az elmúlt hétvégén lehetőséget kapott a visszatérésre. A Salzburgringen indult a Swift Cup Europe versenyein.

Bővebben...

Fókuszban az utánpótlás támogatása PDF Nyomtat Email
2020 július 14., kedd 18:12

Litkey Farkas, tizenháromszoros Kékszalag győztes az elmúlt 5 évben a Kulcs-Soft Nyrt. szponzoráltjaként állt rajthoz Európa legnagyobb tókerülő versenyén. A cég bejelentette, hogy ebben az évben is támogatni fogja a győzelemre esélyes hajót, így a vitorlás az 52. Kékszalagon változatlanul magán fogja viselni a cég logóját.

Bővebben...

Stefan Dražić a DVTK labdarúgója PDF Nyomtat Email
2020 július 13., hétfő 22:05

Hegedűs János és Gheorghe Grozav után harmadikként Magyarországon is jól ismert szerb középcsatárt igazolt a DVTK. Stefan Dražić korábban 14 gólt lőtt és 6 gólpasszt adott az NB I.-ben a Mezőkövesd színeiben. A támadó csütörtökön új társaival kezdi meg a felkészülést.
Stefan Dražić a DVTK labdarúgója

Bővebben...

Világpremier a Magyar Rallycross bajnokságban PDF Nyomtat Email
2020 július 13., hétfő 20:49

Magyar Aszfalt Rallycross bajnokság 1. futam

Kakucs Ring, 2020.06.11-12.

Gyönyörű, napos időben már pénteken reggel megérkeztünk a várva-várt bajnoki idénynyitó versenyre.

2020 július 07., kedd 20:30

A vanyarci pilóta pályaversenyzői karrierje 2016 végén szakadt meg, miután megnyerte a nemzetközi Skoda Octavia Cup. 2010 és 2016 között 3 bajnoki címet szerzett, 77 versenyen indult, 37 győzelmet és 22 rajtelsőséget ért el. Úgy tűnt karrierje ezzel véget ér, és kizárólag a rally felé veszi az irányt.

Bővebben...

Átadták a Factory Aréna új közösségi terét Miskolcon PDF Nyomtat Email
2020 július 07., kedd 12:35

A kerékpárosok és extrém sportolók a MOL Helyi Érték pályázatán nyertek támogatást

A Komlóstetői Kerékpáros Sport Klub a jövő generációját segítő programja a MOL Helyi Érték pályázatán nyert el támogatást. Az egyesület által 15 éve működtetett Factory Aréna extrém sport parkban egy fiatalok által tervezett és önkéntes munkában kivitelezett közösségi teret hoztak létre.