Márk
1 EUR 393 HUF
1 GBP 459 HUF

DVTK – PAFC 2-2 (1-1)

Az ötödik fordulót követően is őrzi dobogós helyét a DVTK. Az OTP Bank Liga 5. fordulójában Debrecenben fogadta a DVTK a PAFC csapatát. Az első félidőben egy szabadrúgást követően korán vezetést szereztek a hazaiak, azonban Makrai Gábor küzdőszellemének köszönhetően gyorsan egyenlített a DVTK. A második játékrész viharosra sikerült, előbb villámlás miatt szünetelt a mérkőzés, majd ismét a vendégek szereztek vezetést, azonban Diego Vela a Honvéd elleni meccset követően újra pontot mentett a hajrában.

OTP Bank Liga 5. forduló
Diósgyőri VTK – Puskás Akadémia FC 2-2 (1-1)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2514 néző. Játékvezető: Iványi Zoltán (Buzás Balázs, Medovarszki János; Vad II István, Karakó Ferenc).
DVTK: Antal – Nagy T., Lipták, Karan, Tamás – Vela, Busai, Oláh B., Óvári – Makrai, Ugrai. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.
PAFC: Hegedűs L. – Poór, Heris, Hegedűs J., Spandler – Mevoungou – Szécsi, Márkvárt, Balogh, Szakály P. – Diallo. Vezetőedző: Pintér Attila.

Csere: Spandler helyett Knežević a 46., Szécsi helyett Prosser az 53., Busai helyett Kocsis a 73., Makrai helyett Ioannidis és Oláh B. helyett Nono a 78., Márkvárt helyett Vanczák a 88. percben.
Sárga lap: Spandler a 13., Busai az 55., Karan a 64., Márkvárt a 82. percben.
Gólszerző: Heris (0-1) a 4., Makrai (1-1) a 10., Prosser (1-2) a 75., Vela (2-2) a 89. percben.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!