2021. 09. 28. kedd

Vencel
1 EUR 358 HUF
1 GBP 419 HUF

Semmelweis napi ünnepség a Megyei Kórházban

Borsod – Abaúj – Zemplén Megyei Központi Kórház és

Egyetemi Oktatókórház

Semmelweis Nap alkalmából kitüntetett, előléptetett dolgozók

  1. 2018. 06. 28.

Miskolc Megyei Jogú Város kitüntetettjei:

Csomósné Hajdú Zsanett – védőnő

  1. László Judit – háziorvos
  2. Orosz Imre – házi gyermekorvos
  3. Somodi Judit – fogszakorvos

Semmelweis Díj kitüntetésben részesülnek:

Főigazgatói Dicséretben részesülnek:

Bánhegyi Gáborné – vezető ápoló – Pszichiátriai Osztály (MISEK)

Bárdos József Szabolcsné – vezető ápoló – I. Belgyógyászat – Kardiológiai Osztály

Betóri Éva – ápoló – Idegsebészeti Osztály

Bodnár Andrea – részlegvezető ápoló – SVANTO

  1. Cseh Botond – közreműködő főorvos – SVANTO

Dudás Károlyné – vezető ápoló – Gyermek Rehabilitációs Osztály

Gazdik Erika – adminisztrátor – Bőrgyógyászati Osztály (MISEK)

Hutkainé Planicska Katalin – vezető ápoló – Gyermek Aneszteziológiai és Intenzív Osztály

Kalasné Szuhai Zsuzsanna – diabetológiai szakápoló – Gasztroenterológiai Rehabilitációs Osztály (MISEK)

  1. Kocsis Attila – főorvos – Rehabilitációs Osztály (Szikszó)

Lőrinczi Beatrix – vezető ápoló – KAITO

Matiscsák Menyhértné – gyógytornász – Önálló Fizioterápiás Osztály (MISEK)

Mátyásné Sas Erika – adminisztrátor – Infektológiai Osztály (MISEK)

Medvéné Jurák Erzsébet – vezető ápoló – Reumatológiai Osztály (Szt. Ferenc Kórház)

Migléc Gáborné – részlegvezető ápoló – Urológiai Osztály

  1. Papp János – főorvos – Gyermeksebészeti, Traumatológiai és Égési Osztály
  2. Sebő Nóra – főorvos – III. Belgyógyászat – Angiológiai Osztály

Spitzmüller Károlyné – részlegvezető ápoló – Szülészet-Nőgyógyászati Osztály

  1. Szabó Miklós – adjunktus – Tüdőgyógyászati Osztály (MISEK)

Szakácsné Pál Teréz – fizioterápiás szakasszisztens – Központi Fizioterápiás Szolgálat

Szakáczki Ferencné – pszichiátriai szakápoló – Csabai Kapui Rendelőintézet (MISEK)

Szőrné Varga Ágnes – gyógyszertári szakasszisztens – Intézeti Gyógyszertár (MISEK)

Szűcs Mária – intenzív szakápoló – Koraszülött – Újszülöttpathológiai Osztály

  1. Tihanyi Ágnes – főorvos – Mozgásszervi Rehabilitációs Központ (Mezőkövesd)

Virág Józsefné – szakmafelelős főműtősnő – Központi Műtő, Szemészeti Osztály

Kiváló Egészségügyi Szakdolgozó kitüntetésben részesülnek:

Bohacsek Józsefné– szakápoló – Geriátriai Osztály (Szikszó)

Czakó Hajnalka – vezető asszisztens – Központi Műtő

Juza Jánosné – röntgen asszisztens – Képalkotó Diagnosztikai Osztály

Kiss Mónika – ápoló – Hospice Osztály (MISEK)

Redele Józsefné – szövettani asszisztens – Patológiai Osztály (MISEK)

Tóth Judit Márta – vezető ápoló – Reumatológiai Rehabilitációs Osztály „A”

Kiváló Kórházi Dolgozó kitüntetésben részesülnek:

Galkó Valéria – adminisztrátor – Ortopéd – Sebészeti Osztály

Ivánkai Klára – gazdasági előadó – Finanszírozási és Kontrolling Igazgatóság

Molnár Lászlóné – titkárnő – Ápolási Igazgatóság

Nagyházi Tibor – szakács – Élelmezési Osztály (MISEK)

Vámos József – festő – Mozgásszervi Rehabilitációs Központ (Mezőkövesd)

Kiváló Kórházi Munkacsoport kitüntetésben részesülnek:

Fül-Orr-Gége és Fej-Nyak Sebészeti Osztály szakdolgozói kollektívája

Szülészet-Nőgyógyászati Osztály Szülőszoba szülésznői (MISEK)

A Főigazgatói Elismerésben részesülnek:

Baranyi Attila – műtőssegéd – Központi Műtő

Gál Csilla – kötözős nővér – Sebészeti Osztály

Pál Zsuzsanna – diagnosztikai képalkotó – Képalkotó Diagnosztikai Osztály

Taskó Lászlóné – adminisztrátor – Szülészet – Nőgyógyászati Osztály

Szabó Jánosné – adminisztrátor – II. Belgyógyászati Osztály

Főorvosi kinevezésben részesülnek, főorvosi címet kap:

  1. Csilek András (Infectológiai Osztály)
  2. Horváth László (SVANTO)
  3. Kababik Erika (III. Belgyógyászat-Angiológiai Osztály)
  4. Lenkei Balázs (Traumatológiai Osztály)
  5. Matolay György (Traumatológiai Osztály)
  6. Mikler Csaba (I. Belgyógyászat – Kardiológiai Osztály)
  7. Rimaszéki Zsolt (Traumatológiai Osztály)
  8. Skórán László (Traumatológiai Osztály)
  9. Spák László István (Szülészet-Nőgyógyászati Osztály)
  10. Szathmári András (Urológiai Osztály)
  11. Szentesi Szabolcs (Mellkas és Érsebészeti Osztály)
  12. Szlivka Anna (Pszichiátriai Osztály)
  13. Tarkó Erzsébet (II. Belgyógyászati Osztály)
  14. Veréb Viktor (Traumatológiai Osztály)
 
 
 
 
 
 
 
 

Adjunktusi kinevezésben részesülnek:

  1. Dénes Enikő (II. Belgyógyászati Osztály)
  2. Forgács Alfréd (Traumatológiai Osztály)
  3. Ivancsó Johanna (Koraszülött-Újszülöttpathológiai Osztály)
  4. Kócsák Elvira (Nukleáris Diagnosztikai és Terápiás Osztály)
  5. Molnár Zsolt Ferenc (Urológiai Osztály)
  6. Nagy Endre (Traumatológiai Osztály)
  7. Shittu Gafar (Szülészet-Nőgyógyászati Osztály)
  8. Sulyok Zoltán (SVANTO)
  9. Varga Lóránd Attila (II. Belgyógyászati Osztály)
 
 
 

MESZK Elismerő Oklevél kitüntetésben részesülnek:

Dósa Tiborné – vezető ápoló – Reumatológiai Rehabilitációs Osztály „C” (Mezőkövesd)

Miczánné Lukács Andrea – osztályvezető – Ápolási Osztály (Szikszó)

Takács Erzsébet Katalin – OKJ ápoló – Infektológiai Osztály (MISEK)

Zatrok Csaba – vezető gyógytornász – Központi Fizioterápiás Szolgálat

Az FMC igazgatójának dicséretében részesülnek:

Juhászné Leskó Mónika – CAPD asszisztens

Schuszterné Hegyi Erzsébet – dietetikus

Somosi László – hemodialízis főápoló

Az AA-MED Kft. igazgatójának dicséretében részesülnek:

Kozmáné Nagy Márta – röntgen asszisztens

  1. Krizsó Eszter – radiológus szakorvos, osztályvezető főorvos

Luterán Marianna – vezető asszisztens

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Share on facebook
Facebook

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Hírek, kék hírek, zöld hírek, gazdaság, sport, életmód, medicina, ezo és még sok minden más…

Menü

Archívum