Az új, augusztus 20–ai emlékoszlop, és a Szent István szobor átadása Arnóton
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

RoyalMagazin.hu

2020. április 2. csütörtök

Áron ünnepli névnapját.
Holnap Buda, Richárd napja lesz.
Főoldal Programajánló Az új, augusztus 20–ai emlékoszlop, és a Szent István szobor átadása Arnóton
Az új, augusztus 20–ai emlékoszlop, és a Szent István szobor átadása Arnóton PDF Nyomtat Email
2019 augusztus 14., szerda 11:30

Délután 2 órakor a katolikus templom előtt kerül felavatásra az a szép Szent István mellszobor, amelyet a korábbi polgármester, Kolenkó Gábor és családja ajánlott fel községünk javára. Ezúttal is köszönjük az értékes adományt.

Az önkormányzat által készített talapzaton elhelyezett emléktáblán 1817-től kezdődően megörökítjük azon római katolikus plébánosok neveit is, akik az elmúlt 200 évben településünkön szolgáltak.

Az iskola melletti parkban idén egy új, augusztus 20-ai oszlopot adunk át, a keresztény magyar állam megalapításának emlékére, fejet hajtva Szent István királyunk életműve előtt és az új kenyér ünnepe alkalmából.

Ez az ünnepség 14.30 órakor veszi kezdetét. Program: Himnusz - Polgármesteri köszöntő - Csöbör Katalin országgyűlési képviselő beszéde  – Az új emlékoszlop felszentelése, megáldása az arnóti gyülekezetek lelkészei által - Szózat.  Az ünnepségekre tisztelettel hívjuk községünk lakosságát.

blog comments powered by Disqus
 

Kapcsolódó cikkek:

Startlap

Add a Startlaphoz

Hiteles cégkivonat

cegkiv

Programkereső

Jogsebész

observer

OBSERVER - A médiafigyelő

Facebook


imedia.logo


Települések

Borsod-Abaúj-Zemplén megye települései

Vendégvárás

Vendégvárás

Utazás

Utazás

Szolgáltatások

Szolgáltatások