Formációs Táncfesztivál Miskolcon - 35.
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

RoyalMagazin.hu

2014. április 19. szombat

Emma ünnepli névnapját.
Holnap Konrád, Tivadar napja lesz.
Főoldal Kultúra Kultúra Formációs Táncfesztivál Miskolcon - 35.

tudatossag royal

Formációs Táncfesztivál Miskolcon - 35. PDF Nyomtat Email
2010 március 21., vasárnap 22:21

Formációs Táncfesztivál Miskolcon - 35.A 35. Nemzetközi Formációs Táncfesztivált, az idén is a miskolci Ifi-Ház rendezte, s ezúttal is a Miskolc Városi Szabadidőközpontban láthatta a nagyérdemű szombat délután. A majorettek után bemutatót tartottak a táncot is tanító művészeti iskolák, többek között az idén 50 esztendős Kaffka Margit Általános iskola táncosai is. A rendezvényen az ország legjobb formációs tánccsoportjai: a Botafogó, a Ködmön, a Lazúr, a Gála, a Dudance, a Tendance, a Valcer, a Savaria, a Bonita, a Silver - standard, latin és csoportos kűr kategóriában mérték össze tudásukat.

 

A szakértő zsűrinek nem volt könnyű dolga, hiszen kiváló, látványos produkciók közül kellett kiválasztania az adott kategória legjobbjait. Az igazi nyertes azonban a nagyszámú közönség volt, mert csodálatos koreográfiákat láthatott, nagyon jó zenére, és fantasztikus ruhakölteményeket Versenyen kívüli bemutatók is színesítették az estet, így a tánc különböző műfajait láthattuk, - a vendég lengyel tánccsoport akiknek ez alkalomra készült a koreográfiájuk, ajándékul a miskolci közönségnek, a Kutyakölykök nevet viselő csapat, akik fergeteges sikert arattak különleges pörgő produkciójukkal és Hercsik Zsuzsanna, akinek a produkcióját az tette még izgalmasabbá, hogy a kis miskolci táncos alig múlt kilenc esztendős- előadásában.

TÁRSASÁGI TÁNCOK LATIN JUNIOR KATEGÓRIA

Helyezés

Rajt

szám

A Csoport neve

A mű címe

Koreográfus,

tréner

1.

1.

Valcer Táncstúdió  Debrecen „C” csapat

Kicsi a bors, de táncol

Szalontay Zoltán, Terdik-Tasi Tímea

2.

2.

Lazúr Kulturális és Táncsport Egyesület

El-Kubra

Szabó Emőke

 

 

TÁRSASÁGI TÁNCOK LATIN FELNŐTT KATEGÓRIA

Helyezés

Rajt

szám

A Csoport neve

A mű címe

Koreográfus,

tréner

1.

1.

Savaria TSE

Jimmy got Soul

Horváthné Berta Ágota, Horváth Viktor, Dormán Andrea

2.

2.

Valcer Táncstúdió Debrecen „B” csapat

 

Mindenem a tánc

Havas Márta, Bíró Csaba

 

 

LATIN-MIX JUNIOR „B” LIGA

Helyezés

Rajt

szám

A Csoport neve

A mű címe

Koreográfus,

tréner

3.

1.

Bonita Sporttánc Egyesület

Russian Melody

Lunk Gabrialla,

Zsoldos Géza

5.

2.

Bonita Sporttánc Egyesület

Crazy Frog

Lunk Gabrialla,

Zsoldos Géza

1.

3.

Valcer Táncstúdió Nyíradony „A” csapat

High School Musical

Terdik-Tasi Tímea, Bíró Csaba

4.

4.

Gála Társastáncklub Egyesület

Gettómilliomos

Kuzma Péter, Balogh Ádám, Babos Sándorné

2.

5.

Dudance Táncsport Egyesület

Kelet Varázsa

Dudás Tibor, Dudás-Ipacs Katalin, Csömör Marcell, Horváth Dóra

6.

6.

Ten Dance TSE

 

Alvin és a mókusok

Simonné Pala Erika, Fitori Adrienn

LATIN-MIX JUNIOR „A” LIGA

Helyezés

Rajt

szám

A Csoport neve

A mű címe

Koreográfus,

tréner

2.

1.

Savaria TSE

Madagascar

Horváthné Berta Ágota, Horváth Viktor, Dormán Andrea

1.

2.

Gála Társastáncklub Egyesület

Army

Kuzma Péter, Balogh Ádám, Babos Sándorné

 

 

 

LATIN-MIX FELNŐTT „B” LIGA

Helyezés

Rajt

szám

A Csoport neve

A mű címe

Koreográfus,

tréner

1.

1.

Botafogó Táncegyüttes „B” csapat

Botas de Fuego (Tűzcsizmák)

Dalotti Tibor, Horváth Dóra

2.

2.

Bonita Sporttánc Egyesület

La Passione

Lunk Gabriella, Zsoldos Géza

4.

3.

Gála Társastáncklub Egyesület

Latin Colors

Kuzma Péter, Baksa Tímea, Babos Sándorné

5.

4.

Lazúr Kulturális és Táncsport Egyesület

Studio 54

Zsámboki Marcell, Szabó Emőke

3.

5.

Dudance Táncsport Egyesület

Monti Spiritus

Dudás Tibor, Dudás-Ipacs Katalin, Csömör Marcell, Horváth Dóra

 

 

STANDARD-MIX FELNŐTT „A” LIGA

Helyezés

Rajt

szám

A Csoport neve

A mű címe

Koreográfus,

tréner

1.

1.

Szilver TSE

Producerek

László Csaba, Németh Anikó, Szatmári-Nagy Szilvia

2.

2.

Ködmön TSE „A” csapat

Sweet Charity

Simon Csaba

 

 

LATIN-MIX FELNŐTT „A” LIGA

Helyezés

Rajt

szám

A Csoport neve

A mű címe

Koreográfus,

tréner

2.

1.

Botafogó Táncegyüttes „A” csapat

Santana

Dalotti Tibor, Horváthné Krizsa Mária, Horváth Zoltán

4.

2.

Ten Dance TSE

Step up

Simonné Pala Erika, Fitori Adrienn

3.

3.

Gála Társastáncklub Egyesület

Tavaszi szél

Kuzma Péter, Steffen Engel, Babos Sándorné

1.

4.

Valcer Táncstúdió Debrecen „A” csapat

Mátrix

Havas Márta, Terdik-Tasi Tímea, Bíró Csaba

 

Kép és szöveg: -OBErika-

További képekért kattintson ide.

 

blog comments powered by Disqus
 
www.konecranes.com

Kapcsolódó cikkek:

Hírlevél feliratkozás

Név:*
E-mail:*

Belépés

Elfelejtett jelszó? Regisztráció

A hét kérdése

Ön hol tölti a Húsvéti ünnepet?
 

Programkereső

Jogsebész

observer

OBSERVER - A médiafigyelő

igricigep.hu

EU autótérképe

http://www.hungarycard.hu/

Hazai rekordkísérletek

http://rekordok.freeblog.hu/

Facebook


Médiafigyelő - IMEDIA médiafigyelés

Ingatlankereső


Települések

Borsod-Abaúj-Zemplén megye települései

Vendégvárás

Vendégvárás

Utazás

Utazás

Szolgáltatások

Szolgáltatások